| Andreea9311 a întrebat:

Unde mergeti vara asta?
Daca mergeti la mare unde la mare?

Răspuns Câştigător
| Dl.Inginer a răspuns:

Merg in Bucuresti o saptamana, apoi luna viitoare as vrea sa merg in Grecia la mare, dar si in Viena in Muntii Alpi, sunt un mare iubitor de munte si sporturi extreme.

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu locuiesc la mare, poate am sa merg la munte laughing

auran
| auran a răspuns:

La mare in Bulgaria

| gabrielutzu a răspuns:

Cine a zis ca merge la mare?

| dulshe a răspuns:

Poate la mamaia(in statiune nu la bunicalaughing)

| beautykillls a răspuns:

Greeeeccciiaaaaa... Koridallos, langa Ateeenaaa cu prietenul :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca iti zic, stii? aci, la 10 minute -benicassim

| CrucifiedCountess a răspuns:

As vrea la munte. dar s-ar putea sa raman doar cu vrutulstraight face

| SweeTLemon a răspuns:

Grecia...Halkidiki

ZAZU...frumos rau la benicassim :X am fost dar mai vreau sa merg big grin

| Andreea9311 explică:

Ce ma atacatilaughing) vroiam si eu o idee de vacantalaughing atat

| laura_2327 a răspuns:

Eu vara asta merg la tara happy :* dar sa stii ca mie imi place tare mult acolo! e frumos, cald, pot face ce doresc... dar pentru mine nu conteza unde merg...important ca nu e scoala si pot sa dorm mult! laughing