| anonim_4396 a întrebat:

Unde nu te-ai mai duce nici mort, in Romania, in vacanta, si de ce?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

1.el m-a intrebat, eu i-am raspuns din POLITETE, tu duci lipsa de asa ceva.
2. desi EL m-a intrebat pe mine, el a inceput tu tot de mine te-ai legat, de ce naiba? ca`s fata? du-te-n incolo de misogin.
3. cine te-a pus sa te bagi in seama tu aiurea? tu ai inceput, cu blogul meu, cu perdele roz, bag de seama ca mi-ai studiat poza
4.nu tie ti-am spus cum ma cheama si sincer nici mie nu-mi pasa de ofuscarea ta vis a vis de perdere roz sau de problema ta cu bacardiul cu capsuni
5: rade ciob de oala sparta
Ps: stii care e singurul lucru care merita "trollat"? mata inainte sa fii apucat sa fi facut un copil ratat ca tine

20 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Mort ma duc oriunde, pentru ca nu mai conteaza. happy
Foarte VIU insa...n-am mai fost in Romania intr-un concediu de 11 ani mari si lati.
Pentru ca serviciile turistice sunt zero.
Bulgarii i-au chemat pe nemti sa-i invete turism si ne-au luat-o inainte la capitolul asta.
Romanii i-au chemat tot pe ei in 1866...pentru ca erau prea tembeli ca sa se conduca singuri...
Pe cand un ministru al turismului adus din strainatate, sau chiar un guvern intreg strain, ca sa iesim din manelismul in care am intrat de 22 de ani? happy
Pacat de frumusetile din Romania...

| BiuL a răspuns:

Nu m-as duce in Craiova singura dupa lasarea intunericului laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BiuL):

Cum te cheamă Biul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am asa aversitate pentru nici un loc din Romania. Habar n-am!

| BiuL a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bianca.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BiuL):

Multumesc Bianca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

Ha, ha. frumos blog, sa-ti traiasca! Desi daca mai strici Baccardi-ul cu capsuni la sectia de cocktailuri, sa mor eu ca vin si te trollez la greu! Dar ce pretentii sa ai de la cineva care are perdele roz in poza rolling on the floor

| BiuL a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand, nu e camera mea si oricum nu vad ce relevanta are culoarea perdelelor.
In al doilea rand, cred ca duci mare lipsa de atentie si ocupatie de te bagi in seama cu comentarii inutile.

| BiuL a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

Era un compliment sad

| BiuL a răspuns (pentru anonim_4396):

Da? Atunci multumesc.
Si al doilea aliniat din comentariul meu anterior era tot un compliment, unul extrem de sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

Deci:
1. mi-ai raspuns (destept), la intrebare.
2. te-ai apucat de lugu-lugu pe postarea mea, cu magnetofonu' ala stricat. De parca n-aveti mess.
3. Vin si te trag de urechile-ti roz, sa lasi naibii trollingul inutil pe postarea mea, ca nu ma intereseaza pe mine aici ca te cheama mary bianca.
4. Tu vii si zici " cred ca duci mare lipsa de atentie si ocupatie de te bagi in seama cu comentarii inutile"
5. sa te... completeaza tu, ca vad ca iti place sa te intinzi la vorbe inutile pe postarile altora, si sa le scoti tot lor ochii cu unghiutele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

Bravo! Nu te lasa! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce superi fetele, uite cum i se zburleste parul din nas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar stii ca iubesc tot ce-i pitzi, cu poze facute cu webcamul, ca atare... rolling on the floor

| Bulgaria a răspuns:

Pe litoralul romanesc nu m-as mai duce nici MORT in special in mamaia. mai bine in Bulgaria cheltui mai putini bani, ai oferte de 10 ori mai bune decat in Romania.

| mickeye a răspuns (pentru Bulgaria):

Sincer,m-am săturat de toți snobii cărora le pute România..am fost și la mare în România, și în Bulgaria și în România mi se pare mult mai frumos.
Și de unde ați tras voi concluzia că e mai ieftin în Bulgaria? La mare în România cu 6-700 ron timp de 4 zile m-am descurcat, în Bulgaria, tot 3 zile am stat și am cheltuit vreo 2000 ron..la aceleași condiții.și în Bulgaria am încercat să cheltui cât mai puțin.
Numai parveniții și cei bogați se duc la mare în Bulgaria. oricumtoți românii pe care i-am văzut în Bulgaria erau d-ăia cu ceafa groasă, cu Q7, X5.

| Bulgaria a răspuns (pentru mickeye):

Da asa e cum zici tu. daca ti se pare la fel raportul calitate pret din bulgaria cu cel din Romania eu anul asta imi fac vacanta in Romania laughing) si nu stiu cum ai cheltuit tu 2000 de ron in bulgaria in 3 zile cu 2000 ron stau la minim 4 stele all inclusive minim 1 saptamana daca mai prinzi si o oferta de aia gen alea de pe fundeal stai 2 saptamani si te intorci si cu bani acasa. acum eu stiu tu poate oi fi fost pe acolo ai mancat pe la restaurante din astea de fite...

| Andr3 a răspuns:

Mie mi se pare frumos tot ce tine de turismul tarii noastre si cred ca suntem prea inculti si ne criticam tara.Au ajuns strainii sa aprecieze pamantul Romaniei mai mult decat o facem noi.Asa-i romanul, doar sa critice. Avem o tara atat de frumoasa si de bogata si noi ne batem joc de ea. Avem atatea atractii.In primul rand avem litoral,ceea ce nu toate tarile pot avea. Avem munti si peisaje superbe. Avem atractii precum manastirile din Moldova,Castelul Bran(unde de fiecare data cand merg jumatate din vizitatori vorbesc engleza si germana), Pelesul, Valea Prahovei, orasul Oradea cu Baile Felix love struck, Delta Dunarii cu rezervatiile naturale si cate si mai cate.Trebuie sa recunosc, nu prea ma incanta Eforie Sud, unde am fost o singura data si nici eu nici familia mea nu vom mai merge vreodata pentru ca plaja era mica si apa plina de bolovani.Este singurul loc unde nu as mai merge, in rest ma incanta totul.

| lilith666 a răspuns:

1)la tara. yakkkkkk foarte mult noroi si oameni murdari... si multe animale scarboasa (imi stric naibii masina Koenigsegg Trevita sad)(pentru cultura ta generala e rosie)
2)la mare in tara e naspa cu n mare(N)