| maryam a întrebat:

Unde petreceti vacanta?

11 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

La mareee in strainatate

| Klara a răspuns:

Deja am fost la mare (sunt putin depresiva ca mai vroiam) si plec in Israel peste 2 saptamani (evident ca macar acolo o sa pot sta pe TPU laughing ) ...si pe urma vin la Brasov love struck

| IlegalSmile a răspuns:

Pai trebuie sa merg in Turcia, la mare, munte, acasa si dupa aia scoalacryingcryingcryingcrying(cryingcrying(crying

| Boniboon a răspuns:

La mare, munte, cu prietenii, la cinema.

| Posesiv a răspuns:

In Italia, la mare

| ThePoet a răspuns:

Pe TPU.ro alaturi de toti care vor nume pentru cainii lor si metode de slabit!

| D33a98 a răspuns:

Eu imi voi petrece vacanta stand acasa citind, alaturi de prietenii mei. Poate voi merge pentru o saptamana la bunici. Dar cel mai sigur acasa langa familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa in chirie in spania am deja 6 ani aici de cand am plecat din tara si nici n-am mai venit inapoi nici macar in vizitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa, la bunici, in strainatate, la munte, la plaja

| only me a răspuns:

Mare, munte, bunici, acasa (muzica) partylaughing
eheee. n'avem ce face? toata vacanta. nu cred ca o sa stau intr-un loc:d

| maryam explică:

Narcis. am fost deja acolo de 2 ori