| andreigroza19 a întrebat:

Unde pot gasi oferte pentru cazare la hoteluri pe litoral(2-3 setele) pentru iulie 2013? Un site ceva... funda

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VladMarian99 a răspuns:

A

| stareu a răspuns:

Buna! Pot sa iti sugerez o oferta:
Cazare+Transport avion pentru Insula Creta la pretul de 119 euro/persoana, 7 nopti, dar aceasta oferta este pentru luna aprilie 2013

| racos a răspuns:

Ai putea sa incerci pe www.cazaripelitoral.ro.Ai oferte pe sejur la majoritatea hotelurilor(ceea ce e mai convenabil decat sa inchiriezi pe noapte).De asemenea si pensiuni ai de unde sa alegi.