| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot merge in vacanta in Romania si sa fie plaja cat mai pustie? Exclus Mamaia sau Vama Veche, acolo dai de oameni (multi) pe plaja si nu imi place aglomeratia.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Plaje pustii nu prea mai gasesti pe la noi, sunt invadate de cocalarii veniti cu bmw-ul pe plaja. Am vazut plaje destul de salbatice in Bulgaria, nu foarte departe de Vama Veche.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sulina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În curte la tine e plaja pustie. Dacă nu îți plac oamenii, cumpărată-ți o insulă prin tarile bananiere.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Excelenta idee. Cat costa o insula bananiera?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai tu ești TheQueen - Regina. Ar trebui sa știi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| linjoncur a răspuns:

La corbu plaza e salbatica si la navodari e cat de cat liber