| anonim_4396 a întrebat:

Unde sa plec cu tovarasi la munte : Sinaia sau Poiana Brasov?

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Ambele statiuni sunt foarte frumoase si merita sa le vizitezi. Eu am fost la Sinaia si mi se pare o statiune destul de buna pentru cateva zile in care sa profitati de munte, distractie, dar in acelasi timp si de ceva istorie (castelul Peles). Si la Poiana Brasov este frumos de mers. Nu am fost niciodata, dar cazarea mi s-a parut destul de scumpa, uitandu-ma pe Booking. Eu as spune totusi sa mergeti cateva zile la Sinaia si alte cateva la Poiana Brasov, in caz ca nu va decideti. Orice ai alege, vei avea parte de distractie, munte, drumetii etc! Sper ca te-am ajutat!

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Poiana Braşov.

| pwp a răspuns:

In ambele locuri e superb love struck, dar mzez pe Poiana happy

| Reek54 a răspuns:

Sinaia!

| bmerry a răspuns:

Locuiesc in Brasov si iti recomand 140% POIANA BRASOV! Distractie placuta! :*

| CrushBoy89 a răspuns:

Amandoualaughing

| costin95 a răspuns:

Amandoua au si "+" si "-" dar eu ti-as recomanda Poiana Brasovhappy

| Dragosas a răspuns:

Poiana Brasov

| melisa83300_1533 a răspuns:

La Poiana Brasov. Eu am fostr in ambele locuri si la Poiana Brasov e mult mai frumos!

| metalhead666 a răspuns:

Mie imi place mult la Sinaia!