| anonim_4396 a întrebat:

Unde se poate face nudism in Bulgaria? (pentru anul viitor tongue)

8 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ca sa te simti tu bine nu trebuie sa fi intr-un loc anume. Mergi intr-un loc la mare sau la munte si simte-te bine ca doar esti si tu om ca toti cei din jurul tau. In strainatate am vazut facand si dragoste in metrou sau in autobuze fara rusine asa ca nu vad problema happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dac esti gagica, pe acoperisul autobuzelor rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, dar daca esti barbat ti se agata-n roti? Sau atarna pe parbriz?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, daca e barbat treaba lui (sa stea dreak acasa ca sperie copii), pe mine ma intereseaza gagicile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, pe mine barbatii. Si ii sperie numai pe copiii tai de la bloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, ok... pentru ca insisti ii dam voie si lui sa faca nudism. Ptiu drace, sper sa nu trec prin zona cind apare ala despuiat rolling on the floor tongue

| sorinqk a răspuns:

@Kratos: Din cate stiu si in Bulgria situatia este la fel ca in Romania. Sunt ceva zone dar nimic amenajat si in plus si bulgarii au mentalitatea noastra in legatura cu nudismul dar macar nu sunt ca si cei din SUA unde se istrizeaza lumea si daca mergi in slip. La ei semi imbracat se merge pe plaja big grin Iti recomand site ul de nudism = ronudism.com happy Acolo poti intreba mai multe happy

| LoredanaPopa a răspuns:

ASIGURARI Bulgaria IEFTINE
Am lansat noul website ASIGURARI Bulgaria IEFTINE in care poti NEGOCIA pretul asigurarii pentru masina Ta.

Totul este foarte simplu si intuitiv.
Noul website are o interfata optimizata pentru dispozitivele mobile, un calculator de preturi si un formular de comanda on-line.

Va asteptam cu impresii si sugestii despre noul website.

Big Like
ASIGURARI Bulgaria IEFTINE
www.asigurari-bulgaria-ieftine.ro
http://www.asigurari-bulgaria-ieftine.ro