| SingleForOne a întrebat:

Unde te-ai duce toată ziua să te distrezi sau liniștești (în același județ/oraș sau alt județ/oraș, atât timp cât ai transport) încât să vii acasă mai pe seară, cam în jur de 8-9, fără să cheltuiești prea mult?

Mă gândeam la un "weekend escape" pentru 1 zi, dar n-am idee.

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Depinde de vreme, cred că m-aș retrage undeva langa natură

| Werrich a răspuns:

La mănăstire.

| Alverto a răspuns:

Pe lună, daca nu e transport in ora respectiva mă mulțumesc la un sat românesc. Aceeași chestie. Pustietate

| Blackrose18 a răspuns:

Depinde de placerea fiecaruia, eu m-as plimba toata ziua prin Sibiu, este orasul meu natal, atat de superb, de linistitor, si m-as cuibari undeva langa un lac, sa citesc.