| NoNameJunior a întrebat:

Unde v-ar placea sa mergeti acum, vara? de ce?

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

Intr-un hotel destul de luxos (plus sa mai aiba si sala de forta, sauna, piscina, etc.) pe malul marii. de ce? thinking pai pentru a ma relaxa a uita de toate si de tot si in plus nu ar trebui sa mai spal vase dupa ce mananc, n-ar mai trebuii sa fac curat... si as putea face absolut tot ce-mi place (sa dorm, sa mananc, sa inot, sa fac sala...)

9 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

La munte cu prietenii. Sa stau toata ziua tolanit pe iarba relaxandu-ma love struck

| xOneTwoThree a răspuns:

Mie vara asta mi-ar placea sa merg la:
-mare[ pentru ca vreau sa ma bronzez si sa inot]
-munte[pentru ca urc pe muntiilove struck]
si pe acasa`.la prieteni.afr`.etchappy

| ShowTim3 a răspuns:

Acasa si in orasul meu... mie nuprea imi plac excursiile, nu ma simt bine in ele.Singurul loc unde mi-ar place sa merg in excursie ar fi New York sau America (si de sud si de nord).In rest nuprea mi-ar place sa merg.big grin cel mai bine e acasa.

| 1312 a răspuns:

Mi-ar placea sa merg in Bulgaria, probabil voi merge nu stiu sigur, pana acum am programat doar un sejur la Costinesti la inceputul lui august big grin

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

La popul nord. nu mi place caldura.M-am saturat sa stau de o luna la mare!

| AlessiaRebecca a răspuns:

Oriunde as fi fericita.

| Angelique a răspuns:

La Paris! pentru ca este orasul indragostitilorhappy

| emma_8868 a răspuns:

In Turcia la mare, pentru. sunt conditii mai bune ca in Romania

| Alina_7376 a răspuns:

In Delta. De ce? raspunsul il gasesti aici http://pensiunealipoveneasca.wgz.ro/