| antonia09 a întrebat:

Unde v-ar placea sa va petreceti vacanta de vara? Intr-un sejur la o statiune montana sau litoral in Romania sau in afara tarii?

Răspuns Câştigător
| Anonimusss a răspuns:

Clarrr in Greciiaalove strucklove struck la grecii este mult mai frumoslove struck se poarta mult mai bine cu turistiilove struck nu ca la noi te duci si astepti pana vine mancare 1 ora. dupa astepti sa vina cu restul sau se fac ca uita.De exemplu anul trecut in Grecia am mancat la o taverna si deoarece am mancat de o anumita suma de bani am primit un bonus de pepene rosu gratis si asa mai departe.Si alta data am mai cerut ceva dupa ce am mancat iar ospatarul a uitat cand am cerut nota de plata si-a adus aminte si s-a scuzat si a spus ca este din partea lui aceea consumatie...

13 răspunsuri:
| antonia09 explică:

Pentru mine e un pic mai complicat. Eu locuiesc in Germania, dar cred ca vom merge 2 saptamani in Italia la socrii mei, care locuiesc chiar langa Coasta Amalfitana.
Mi-ar placea sa vizitez si alte locuri pe care nu le-am mai vazut, insa va trebui sa astept ca sunt insarcinata cu gemeni si nu vreau sa intampin probleme pe taramuri straine.

| Criiss16 a răspuns:

Bună. O lună în România, că de 3 ani nu am mai fost pe acolo, în Portugalia la mare şi apoi aici, la marehee hee Dar tu?

| mikey a răspuns:

Pai ca in Romania nu-i nicaierihappy, dar totusi daca este vorba de vacanta de vara altundeva prin Spania si in Romania in vacante mai mici.

| nuku a răspuns:

Am card 365 zile cazare gratuita in 16 tari din UE
maxim 6 zile in hotel de 3-4 stele nu platesti decat micul dejun si cina
tot anul te poti duce unde vrea inima ta
valoare card 198 euro /an pentru 2 persoane ( tu si cine vrei sotia, amanta sau prietena)
daca vrei contacteaza-ma

| paramore a răspuns:

Eu petrec toata vara in italia, la mareeeeeeee\dancingsi abia astepthee heeanul treqt a fost super

| SEAL a răspuns:

La vara plec in Africa la niste prieteni din Africa de Sud

| oscar_5862 a răspuns:

Buna, mie mi-ar placea sa imi petrec vacanta de vara, undeva la munte in Romania, la aer curat si nepoluat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delta Dunari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa-mi petrec vacanta mare de vara in Italia - Tori no si mi-ar placea sa stau numai eu cu mami 2 luni de zile in Italia -Torino - Milano pana cand se termina vacanta mare de vara si mie-mi place-n Italia pentru ca ii am pe Carmen, pe Adina, pe Vivi, pe-Laurentiu, pe Remus, pe Cristi, pe Denisa, prietena mea si-a lui ci-ntiuta si il mai am si pe Daniel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Antonia daca tot ai intrebat sa stii ca mie mi-ar placea sa-mi petrec vacanta mare de vara in Italia pentru ca ii am in Italia pe:L-aurentiu, pe Remus, pe Cristi, pe Daniel, p-e Denisa, prietena mea si-a lui cintiuta, pe Carmen si pe Vivi si vreau ca-n vacanta asta ma-re de vara din 15 iunie 2010 pana-n 15 septembrie 2010 sa stau 2 l-uni de zile numai eu cu mami in Italia.Numele meu este Hepes Teo dora Simona, am 20 de ani, am doua surioare adriana si iulia, si mai am si verisoare, verisor, un bunic, matusi, si unchi si am si doi pari nti si sunt eleva in clasa a 13-a la Scoala Profesionala de Arte si Me serii Ioan Bococi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu deabi astept sa vina vacanta de vara desi mai e o saptamana nu mai am rabdare:d
eu o sa merg in italia Italia in vacanta de vara unde o sa fi super, am fost si vara trecuta love struck si a fost superrr in afara de unele lucruri, dar e super sa mergi in fiecare week-end la mare si in timpul saptamanii sa mergi la munte si iesi in oras:X:X:X:X:X cu prieteni, eu cred ca o sa am o vacanta de vara supe, dar voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paramore si eu tot acolo unde mergi in italia?

| marian19 a răspuns:

La mareeeeeeee :X:X:X aici la costinesti :X... dar sper sa vina caldura mai repede ca nu mai suport ploaia asta crying(