| lovenotsex a întrebat:

Unde v-ati petrece vacanta? Cel mai perfect loc din lume?

Răspuns Câştigător
| sandy a răspuns:

Scoţia şi canionul colorado

12 răspunsuri:
| Reinkaos a răspuns:

Oslo ( Norway) and London ( England)

| costyn162 a răspuns:

Miami...sa fac plaja la malul oceanului...

| ralucaralu a răspuns:

Hawaii, Bahamas

| madalynaaa a răspuns:

Wow...in Caraibe...anul acesta ma multumesc sa merg in Bulgaria la un hotel de 4 stele sad

| Psihiatra a răspuns:

Daca n-ar fi criza, Grecia! Dar mi-as dori in Egipt sau Pakystantongue

| Anileda a răspuns:

Bora Bora

| shtephie a răspuns:

Pe Coasta de Azur :X

| AidaAmaranta a răspuns:

In Amerika, sau undeva intr-un loc mai ciudat unde sa fiu eu si inca 2 oameni(prietenele mele), sau pe o insula(dar sa nu fie prea cald).big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profita de timpul pe care il petreci in fata calculatorului ca sa faci bani si sa-ti faci noi prieteni. Intra in singurul joc social din romania care plateste http://www.anno1777.com/index.php?i=31669

| Cubulets a răspuns:

La paris...
sau pe o insula micuta

| lextim a răspuns:

As merge prin toata s. u. a

| Byclick a răspuns:

Noua zeelanda