| neanicu a întrebat:

Unde va faceti concediul vara asta : - in tara sau strainatate?

7 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Deocamdata o numesc vacantabig grin...cu siguranta voi fii la mare cel putin o saptamana si cred ca anul asta voi renunta la plaja din Romania si voi opta pentru M.Mediterana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In tara, ca-i criza financiarahee hee.

| Cretzule a răspuns:

In fiecare an merg in strainatate deci sunt satul pana la gat! Anul asta merg la baile Tusnad vreo 2 saptamani.

| deia a răspuns:

In tara. la mare happy. Alaturi de familia si pretenii mei big grin.

Tu unde mergi in concediu? big grin

| Vogelspinne a răspuns:

In strainatate, lasa Romania pentru cateva saptamani big grin ca aici is prea multe probleme.
De obicei multi romani pleaca dincolo in Grecia, Tunisia.
Distractie placuta!

| Spufff :x a răspuns:

Cabana Plapumioara laughing

| Macho a răspuns:

Eu il fac in strainatate, asta insemnand in tara big grin

Dupa un an de scoala in Italia, merg sa imi fac vacanta mea in Romania.