| GrampyPantsStefy a întrebat:

Unde va place sa mergeti in vacanta? due ce?

5 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Depinde de varsta! Faptul ca nu ai vrut sa ti se afiseze anul nasterii, cred ca o sa primesti pareri diferite, fara sa stii si de ce prefera locul respectiv.
Eu, care caut liniste, pentru a ma odihni si a scapa macar 10 zile de corvoada treburilor casei,prefer BulgariaDe ce:statiunea Albena, este mare, plina de verdeata, flori deosebite, facilitati mult mai bune ca la noi.Si mai ales,ca nu este un drum atat de lung, ca pana in Grecia, Anglia, Franta, etc.

| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns (pentru pietrean):

Are dreptate din punct de vedere ..deci fi si u putin mai detaliata!

| pietrean a răspuns (pentru Varzan_Claudiu_1991):

EU,sa fiu mai "detaliata"?
Poate ai vrut sa spui, sa dea mai multe detalii.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Oriunde, numai sa descopar locuri noi. Fiecare destinatie are povestea si farmecul ei.

| milawe4ka a răspuns:

In Bulgaria sau Turcia la Bulgaria poti sa mergi in Varna, Nisipurile de aur, Sunny beach, Albena dar in Turcia :Alanya, Antalya