| matadoru a întrebat:

Unde visati sa calatoriti si de ce?

Răspuns Câştigător
| eduard89 a răspuns:

Bora Bora. pentru ca e paradisul pe pamant, pentru ca poti sa vezi si rasarit si apus in ocean, pentru ca temperatura este perfecta, pentru ca poti sa stai intr-un bungalow, pentru ca sunt 25000 km pana acolo, deci simti cu adevarat ca esti in capatul lumii happy

15 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

La un magazin de telefoane mobile. Sa-mi iau unul nou. happy

| Doar1îngeR a răspuns:

Pe o insula parasita.
Pentru relaxare, ca sa nu fiu nevoita sa raspund la telefon sau sa ma duc nu stiu unde sa rezolv nu stiu ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa ajung in India pentru imi place cultura de acolo si sunt multe locuri interesante de vizitat

| winchesters a răspuns:

In Americaaa:X.pentru ca acolo sunt vedetele pe care le iubesc foarte mult.si as fi putin mai aproape de elehee hee

| aty91 a răspuns:

Eu cel mai mult mi-as dori sa ajung in Franta, la Paris. Dupa parerea mea e cel mai frumos oras din Europa. Ai o multime de lucruri de vazut: Turnul Eifel, Luvru, Arcul de Triumf, Statuia Libertatii, Catedrala Notre-Dame etc.

| rosto a răspuns:

Visez sa ma intorc in amsterdam big grin e haos :-

| T30D0RA a răspuns:

In Franta, mai exact, in Paris. Se stie de ce.winking

| sakurabutterfly a răspuns:

In Orient: x

Răspuns utilizator avertizat
| Roxana18 a răspuns:

Hmm as vrea sa ajung in Hawaii, Honolulu sa vad padurile cu vegetatie luxurianta, plajele, speciile de pasari exotice, plantatia de ananas Dole:X si multe altelebig grin

| ireall a răspuns:

Africa de Sud, Norvegia, Emiratele Arabe Unite. peisaje, cultura, traditii, stil de viata big grin

| claudiea79 a răspuns:

In maramures se maninca mult si bine

| luetA a răspuns:

Sa naufragiez pe o insula pustie, nestiuta de nimeni cu prietenii mei, sa uite toti de noi si noi de toti.Visul meu... ce n-as da.

| Mawrytzyo a răspuns:

In anglia ca imi plac zilele intunecoase si ploioase si ador campionatu englezesc :X:X:X::X:X:X

| Sua a răspuns:

In SUA pentru ca esti ceal mai dezvoltat stat mondial