| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Unde ziceți ca e bine sa merg la mare?

Răspuns Câştigător
| Ndbn a răspuns:

Depinde de buget. Bulgarii au multe oferte avantajoase, eu am fost în stațiunea Sunny Beach și m-aș întoarce oricând acolo. Site-ul : booking.com te poate ajuta.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde de buget. Poti sa mergi cu cortul, in Vama, sau poti sa mergi in Caraibe.

| AFR81 a răspuns:

Iti recomand sa vii in Mangalia.

| whatevernvm a răspuns:

Mi s-a parut foarte faina plaja dintre venus si saturn, curata, ingrijita, faina. Nu e asa aglomerata zona, nu e tiganie ca in mamaia si Costinesti, e o zona misto si preturi ok.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Bulgaria

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La nudisti. Nu uita sa ne trimiti poze.

| Cedry2k8 a răspuns:

Peste tot e la fel. In Mamaia, Costinesti si Vama Veche e mai mult tineret. Dar in Mamaia sunt prea multi melteni, cocalari mai pe romaneste.
In Constanta ar fi cel mai ok fiindca esti mai aproape de oras, dupa ce te duci la mare poti de exemplu sa te plimbi prin oras, sa mergi in City Park Mall sau Maritimo Shopping Center.
Si restul statiunilor sunt la fel de faine. Du-te unde crezi tu ca e mai ok ca pret, si uita-te ce atractii ai pe acolo, daca iti place tie cum e pe acolo. Sa nu uiti ca trebuie sa te si plimbi prin statiune, nu numai sa stai pe plaja, sa ai ce vedea.

| okays a răspuns:

Depinde unde doresti. Eu iti recomand plaja Vadu, e cam departe de celelalte, dar este linistita si curata.

| Georgian_Eduard_1998 a răspuns:

In venus.