| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Buna TPU, va rog frumos sa ma ajutati, la vara am vrea sa plecam in Croatia la mare...si as dori sa stiu daca avem nevoie de pasaport, daca e in UE sau nu?! DAU Fundaa!

Răspuns Câştigător
| vladimir74 a răspuns:

Nu risca! Ai nevoie de pasaport sigur! Am fost cu gruporganizat si a fost un caz care nu a putut intra in Croatia ca nu avea pasaport!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dydy112 a răspuns:

Eu am fost in Italia si am avut nevoie de pasaport.Am plecat doar cu un singur parinte si am avut nevoie si de procura

| LorennaDragos a răspuns:

Jopers,mersi pentru slapilaughing ii avem deja de acus 2 ani...problema cu pasaportul e ca atunci era valabil acum nu mai e. Am mai citit pe net si ambasada croatiei zicea ca poti intra cu cartea de identitate din ungaria in Croatia mersi oricum!