| AnonymousCLL a întrebat:

Urgent! Dau funda
Spuneți-mi va rog daca site-ul trendy-travel.de (cel din Germania ), este adevărat sau e firma fantoma?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Site-ul are serverul in Germania si este inregistrat inca din ianuarie 2004, se pare ca functioneaza inca de atunci. Reclamatii tehnice legate de site nu par a fi inregistrate.

Despre "seriozitate" se pot intreba doar clientii reali.

Răspuns utilizator avertizat
| Bula a răspuns (pentru AnonymousCLL):

Vaucherele trebuie sa aiba numar de serie, pentru identificare.
Intrii pe site, jos la contact ai adresa de mail si scrii administratorilor site-ului, cerandu-le confirmarea vacherelor.
Daca primesti raspuns afirmativ, atunci le poti prelua, dar pastreaza intreaga corespondenta si copiile color ale voucherelor pentru caz de probleme. Fiind site german, daca totusi s-ar ivi probleme, la ei protectia consumatorului actioneaza drastic si relativ repede.