| madutzaaa_1569 a întrebat:

Urgent! vreau sa plec urgent spre bucuresti cu trenul. sunt din timisoara. trebuie sa fac rezervare la bilet dinainte sau ma duc la gara si iau biletul si plec? va rog ajutati-ma urgent! va rog!

Răspuns Câştigător
| Alexstrasza a răspuns:

Din cate stiu eu, faci bagajul, te duci la gara, cumperi bilet, te urci in tren si gata big grin

3 răspunsuri:
| jordan210cm a răspuns:

Iei din gara daca ajungi pana nu pleaca trenu, daca esti elev sau student i-ati si carnetu sau legitimatia de student cu tine ca o sa iti foloseasca pentru reducere!big grin

| gabytza1595 a răspuns:

Presupun...ca trebuie sa te duci la gara si sa pleci big grin

| cristina4ka a răspuns:

Sigur,ca trebuie sa pleci la gara sa-ti iai biletul.