| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa merg cu parintii la mare. Ce statiune imi recomandati? Sa fie putin mai linistita, fara alge si cu cazare ok.

4 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Eu recomand Mangalia.
Este o statiune curata, destul de linistita.
Poti opta pentru statiunea Saturn.
Poti merge si la Eforie Nord sau Eforie Sud, si aceste statiuni sunt destul de ok.
In orice caz, daca vrei liniste, sa nu alegi Mamaia, Costinesti, Vama Veche.
Bafta si distractie placuta!

| deHanna a răspuns:

Recomand Saturn, am fost acolo de 2 ori şi e super Ok... Sper să te ajut.

| zurick a răspuns:

Nu cred ca o sa ma gasesti una linistita.Nici Vama numai e ce era din cate am vazut.Eu obisnuiesc sa merg in Costinesti(da sa stii ca-i aglomerat, dar peste tot e aglomerat momentan)sau la Neptun

| vinusipaharu a răspuns:

Mamaia.