| Goldenbulle7 a întrebat:

Urmeaza sa plec pe duba pe comunitate cu contract. O pot lua si pe prietena mea cu mine? I se vor cere teste? Eu ma voi vaccina sa scap de teste

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ei clar i se vor cere teste.
daca pentru soferi nu se cereau in anumite cazuri ea ca simpla turista clar va avea nevoie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. O poți.
2. Da.

| johnnny123 a răspuns:

I se vor cere exact aceleasi lucruri care se cer tuturor celorlalti oameni. Nu are un statut special pentru ca este prietena ta.

| Vântulalb a răspuns:

Da, teste. Dar s-ar putea sa fie tari unde sa-i impuna carantina. Documenteaza-te bine inainte de a pleca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie adeverinta de vaccin la fiecare ca va tine in carantina 2 saptamani sau platiti acolo testul