| Adrian a întrebat:

Va place sa faceti drumetii, sa bateti poteci de munte, iar in cele din urma, sa va bucurati de febra musculara? Cum va simtiti cand sunteti in mijlocul naturii? In ziua de azi nu vad prea multi care sa impartaseasca aceasta pasiune.Cu cortul si chitara in spate, cate 3-4 zile... o gasca de nebuni, foc de tabara, povesti, etc.Toate aceste lucruri mi se par incredibile.Fiecare dintre noi, are o poveste de spus... A voastra care este?

1 răspuns:
| TheHunter38 a răspuns:

Mie imi place, prin iulie ma duc la transfagarasean cu bicicleta, am o bicicleta rea, marca TRIAX cu o frana si jumate rolling on the floor, si nu prea mere schimbat-oru de viteze, dar rezista la drumuri lungi azi am facut vreo 95 de km.maine ma duc prin padure la un lac sper sa fie cat de cat vizibil cararea. Pe zi as putea face linistit 200 km.Mere bine si pe drumurile neasfaltate.
Tot caut oameni care sa vina cu mine la transfagarasean, is din jud alba.