| constantinconstantin a întrebat:

Va rog ajutati-ma... o persoana care are tensiune, probleme cu inima poate calatori cu avionu? va multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da, pai bunicul meu are probleme de tensiune si a venit la mine in spania fara probleme cu avionul era si iarna.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrebi medicul de familie fiindca el cunoaste cel mai bine gravitatea bolii si eventualele riscuri la care s-ar expune.

| Sonny a răspuns:

Un consult la mediucul de familie, pentru ai prescrie o reteta pentru niste medicamente, care sa-l mentina calm, si la un ritm cardiac stabil. Nu e mare problema, e foarte des intalnita si usor de rezolvat.
Bafta!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Poti calatori cu avionul, dar este bine sa ai la tine medicamente care sate ajute daca este nevoie.