| huzuzi a întrebat:

Va rog sa imi spuneti daca ati mers vreodata cu avionul cand ploaua! eu trebuie sa merg maine, iar dupa cum se vede vremea o s-a cam ploua si as vrea sa stiu cum e.mai ales ca e a doua oara cu avionul si imi e f frica!

3 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Nu e nimichappy daca e furtuna, asta e altceva... vezi maine cum e vremea, daca doar pica, n-ai de ce sa-ti faci griji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) stai linistita. S-ar putea sa nu ploua pe avion deoarece el zboara deasupra norilor asa ca tu nu vei simtii nimic. Toata lumea zboara pe ploaie si nu pateste nimic de ce sa-ti fie tie frica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am decolat din Barcelona in iarna anului 2007, si a fost zbor de noapte, iar la 60 de minute de cand am decolat din Barcelona si ne indreptam spre Bucuresti, a inceput o ploaie asa de puternica incat simtzeai ca trece prin avion, si avea turbulentze mari, toata lumea din avion sa trezit si statea cu frica in san.Depinde de ce vreme este, daca ploaua putin nu se simte.