| David133 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie cum este zborul cu Alitalia.Am rezervat un zbor cu compania aeriana Bucuresti-Roma, Roma-LosAngeles dus intors.La ce sa ma astept la compania asta aeriana si cum sa procedez? Am auzit numai pareri negative despre aceasta companie.Era si in pragul falimentului.Nu stiu ce sa cred.Acum mi-e frica ca am facut o alegere proasta cu rezervarea dar asta e.Va rog sa-mi spuneti din propriile experiente daca aceasta companie este buna acceptabila ca sa-mi fac si eu un zbor linistit!

2 răspunsuri:
| David133 explică:

...Imi rapusnde cineva?

| mihai69 a răspuns:

Am zburat cu ei București - Roma cu vreo cinșpe ani în urmă. Pot să spun că (la vremea aia) erau mult sub Tarom. Dar OK în general, iar dacă i-aș compara cu ăștia „low-cost" de azi, sunt ceva mai buni.
O să fie bine, stai liniștit!