| EugenShiAtat a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cu ce ajung de la Calea rahovei colt cu sebastian (13 septembrie) pana la piata moghioros am incercat pe google harti dar nu primesc nimic concret! !

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

173 te lasa la billa, 385 te lasa la prelungirea ghencea; laser med e la dr taberei 34; de la piata moghioros mai ai o statie de autobuz catre razoare; traseu cap coada este 1. 385 pana la statia Brasov, 41 = 2 statii; 1 statie cu 105, 93, 90, 268, 368, 168, catre razoare; de la statie mai sunt 100-150 m, e un bloc mai retras un pic de la sosea, acolo e dr taberei nr 35

| anonim_4396 a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Ma tem ca e prea mult pentru el.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum ia un taxi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

173 te lasa la Parcul Moghioros.
385 te lasa la o statie de Parcul Moghioros, imediat ce treci de stadionul Ghencea.
Daca este vorba de piata, de unde te lasa 173 mai iei tramvaiul o statie, de unde te lasa 385 il iei doua statii.
Mai simplu, te duci cu 173 sau 385 pana la Ghencea, unde au capat tramvaiele si de acolo iei 41. Te va lasa la piata happy

| EugenShiAtat explică (pentru anonim_4396):

Si cum imi recomanzi mai repede sau alt tramvai ai idee? Pana la piata moghioros! Trebuie sa ajung la Clinica Lasar Med daca ai putea sa imi spui traseul exact.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EugenShiAtat):

Probabil ca daca ai sa cobori la Ghencea ar fi mai usor. Iei tramvaiul de acolo si nu te mai dai jos din el pana la Piata Moghioros. In rest, la Sebastian cu 13 septembrie opresc ambele masini in aceeasi statie, deci prima care vine. 385 merge, oricum, mult mai bine, vine mai des.