| SaveAngel a întrebat:

Va rog stie cineva reteta aia de masca albastra sclipitoate cu pene? pentru webkinzul meu? dar rochia aia roz cu aripi de zana? am nevoie la masina de croitorie!

Răspuns Câştigător
| 280Monica280 a răspuns:

Nu merg la maşina de coritorie. Sunt obiecte rare pe care le vezi o dată pe zi la magazinul KinzStyle Outlet (de obicei seara, verifică în fiecare oră) la obiectul special. Dcaă vrei, adaugă-mă, sunt AcerAspire şi ţi le dau eu la Trading Room. Fundiţa? big grin

1 răspuns:
| Ligioara20 a răspuns:

Buna! eu stiu dar nu vrei sa imi dai un codsad