Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Ma numesc Alexandru, am varsta de 20 de ani iar unul dintre 'my goals" este de a le cumpara parintilor mei un drum dus - intors spre Venetia. este dorinta mamei mele [ nu stie ca stiu asta ]. Cat credeti ca, ar cost un bilet dus - intors?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca le iei din timp, la o companie aeriana low-cost si cu date flexibile, costa in jur de 65 de euro un bilet dus-intors (am verificat acum, pentru wizzair, la inceputul lui iulie.

| diNNozo a răspuns (pentru Brigaela):

Va multumesc foarte mult! V-am mai vazut si la alte intrebari comentand. facet o treaba grozava! Tineti-o tot asa!

| Brigaela a răspuns (pentru diNNozo):

Multumesc

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Intra pe booking.com si vei vedea preturile acolo, aranjeaza-le de la ieftin spre scump si poti rezerva online (avion+hotel)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru MihaelaDart):

Daca tot faci chestia asta, cand te-ai hotarit la un hotel, iei frumos si suni DIRECT la ei, faci rezervarea asa si nu prin booking si platesti chiar si cu 20-25% mai putin.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca le iei mai din vreme sunt mai ieftine. Cum spune Brigaela. Daca le iei acum pentru Iulie, August.
Uita-te si singur: https://goo.gl/m9zlWa
Chestia este ca trebuie sa calculezi si cazarea si in sezon este scump.

| Lazar_Jeni_Irina_1979 a răspuns:

In jur de maxim 100 euro