| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. Saptamana viitoare plec la mare, stau 5 nopti. Este prima oara cand ma duc. In afara de cazare credeti ca imi ajung 600lei pentru 5 zile, pentru mancare si distractie? In Costinesti.

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca esti cheltuitor nu, daca esti mai rezervat si ponderat in a da banii pe toate prostiile, da.Mie unul mi-ar ajunge.

| mgtow a răspuns:

Minim 1000 lei iti trebuie dar poti lua in calcul varianta ca 600 lei e echivalent de 6 ori 30 min petrecute cu o gagica in parte si stii ca te simti bine cu ele doar le bagi madularu intre picioare, decat sa incerci sa agati prin cluburi fara rezultat pierzi banii aiurea pe acolo

| RainmakerX a răspuns:

Hey! ஜ

Este foarte greu sa spunem daca ti-ar ajunge sau nu intrucat nu te cunoastem, nu stim daca esti sau nu o persoana cheltuitoare...

Trebuie sa ai un anumit buget daca mananci la un restaurant si altul daca mananci la un fast food de pe plaja, trebuie sa ai un buget daca iti petreci serile prin cluburi si altul daca iti petreci serile plimbandu-te pe faleza.

Sper ca intelegi unde bat. Numai tu poti spune daca iti ajung sau nu, mie cred ca mi-ar ajunge insa acest lucru depinde de fiecare individ in parte.

Bafta si distractie placuta! ✌

| Cristinaaa57 a răspuns:

Daca te duci prin cluburi mai adauga inca vreo 200 lei

| anonima0101 a răspuns:

Cred ca da, dar depinde de tine big grin

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Sincer nu stiu, cred ca da, dar cel mai probabil ar trebui sa iti mai iei si niste bani de rezerva. Mancarea la mare este destul de scumpa, daca mai vrei ceva pe plaja... Mai bine iti mai iei la tine vreo 2/3 sute de lei. Pana la urma, benzina este scumpa, Bafta!happy