| Nicu3000 a întrebat:

Va salut! Va rog frumos, vreau sa-mi fac rezervare pentru avion la Blue Air si nu stiu cum vor evolua preturile. Acum e 625 de lei un bilet pentru Castellon cu plecare pe 16 septembrie, locurile fiind ocupate in proportie de 25 la suta. Daca mai astept cateva zile, ce credeti, preturile vor creste?

Răspuns Câştigător
| Ciclovan_Darian_1994 a răspuns:

Salut, preturile cresc cu cat data dumneavoastră se apropie si cu cate locuri mai sunt.Recomand totusi sa rezervati din timp.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o loterie... nu avem de unde sti, insa probabilitatea sa creasca e destul de mare

| christall a răspuns:

Cu cat se apropie cresc.

| QweRty777 a răspuns:

Da, preturile vor creste, mai bine rezervi biletul din timp