| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Va trebui sa vin in Romania sa rezolv niste treburi iar faza e ca trebuie sa merg in Bucuresti si nu cunosc deloc capitala.
Eu sunt normal din hunedoara n-am fost niciodata prin Bucuresti si v-as ruga sa imi recomandati si mie cel mai bun hotel din centru daca se poate!
Dau funda, multumesc.

4 răspunsuri:
| dinumario a răspuns:

Deci daca vrei un hotel bun iti recomand cu placere Rin Grand Hotel din Vitan cel mai bun din Romania dupa Intercontinental

| stpu a răspuns:

Eu as alege Grand Hotel Continental pe Calea Victoriei. Acum depinde ce doresti... poti cauta pe www.booking.com

| DoctorLove a răspuns:

Eu iti recomand Hotel Moxa de 4 stele de pe Calea Victoriei. Ai si metrou la 10 minute, de mers pe jos, de hotel si la 10 minute e si Piata Romana.

| vladutzimbi a răspuns:

Hotel intercontinental