| idx a întrebat:

Vacanta Republica Moldova

As dori sa stiu ce se poate vizita in Chisinau si in restul RM, cum sunt oamenii, preturile, hotelurile si alte variante de cazare. Orice informatie e bine venita.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| idx explică:

Dacă vrei să vizitezi ceva deosebit încearca in afara Chişinăului, mănăstiri, sau diferite locuri pitoreşti (Orheiul vechi)

| idx explică (pentru idx):

Multumesc pentru raspunsuri!winking

4 răspunsuri:
| Escov_Nicoleta_1997 a răspuns:

Sunt din Chişinău,şi ma rog,dacă totuşi ai decis să-l vizitezi, iţi recomand să treci pe la Catedrala, Valea Morilor, parcul Afgan sau gradina Botanică, de acolo poţi să treci chiar si la porţile oraşului.Chişinăul nu e mare, şi are puţine locuri deosebite pe care merita să le vezi, dacă cinstit.

| Escov_Nicoleta_1997 a răspuns:

Ca alternativă unde să locuieşti, poţi să iai un apartament in chirie (uite pe 999.md) sau poţi să încerci să te cazezi într-un hotel