| Palorma a întrebat:

Vara aceasta vreau sa merg cu trenul la Constanța, dar nu știu unde as putea dormi ( eu fiind minor). Exista vreo soluție?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Unde să dormi in tren sau la destinație?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La camere de închiriat nu îți cere buletinul.

| lpavel a răspuns:

Cand ajungi acolo pe strada vor fi o gramada de persoane scuturand cheile in semn ca au o camera sau mai multe de inchiriat, ei nu iti cer acte numai banii inainte si gata!
Sau daca esti baiat atunci iti poti cumpara un cort si dormi pe malul marii! ca fata nu ti-as recomanda...

| ReddY25 a răspuns:

Cauta un motel, hotel, hostel ceva

| 120bulevard a răspuns:

Cand ajungi acolo poti sa suni pe loc la o vila sau o casa, stabilesti ora la care mergi acolo, dai banii iti da cheile si amin

| Paracetamol0lol a răspuns:

Da, pe străzi, în cort, baftă!