| Diana498 a întrebat:

Voi ce faceti de obicei in avion? Eu ma tot gandesc ce pot face dar nu am idei... Mentionez ca voi merge cu un baiat de varsta mea... Dau funidita!

Răspuns Câştigător
| Cherisheverything a răspuns:

Pai depinde. Poti sa iti iei niste carti de citit sau de joc, carti normale sau Uno. Puteti sa va jucati Fazan daca stii jocul, puteti sa povestiti diverse lucruri etc...nu am fost cu avionul niciodata dar cam asta puteti sa faceti. Distractie placuta! happy

8 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Joca-te carti happy

| ruginiz a răspuns:

Tu il placi, el te place, sex.

| Alien a răspuns:

Te poti juca carti!

| dyana_8491 a răspuns:

Buna! in avion poti sa citesti sau poti conversa cu baiatul de varsta tabig grin puteti de asemenea sa jucati monopolihee hee

| HappyUserUnknown a răspuns:

Asculta muzica, citeste o revista, joaca-te fazan/tomapan/etc cu baiatul ala, dormi, fa o integrama/sudoku, spuneti bancuri, si nu mai am idei big grin

| sallysirop a răspuns:

Pai ati putea sa jucati carti, avioanele, sa ascultati muzica, sa vorbiti despre orice si poate asa o sa va cunoasteti si o sa va dati seama ca v-ati indragostit si nu o sa mai aveti nevoie de nicio idee bine depinde si de varsta voastra tongue

| Barbie a răspuns:

Sexxx

| brandushel1234 a răspuns:

Mie in avion nu imi place pentru ca imi amortesc picioarele.In orice caz.Ati putea sa vorbiti despre ce nu ati mai vorbit.Sa descoperiti lucrui comune. Poate iese ceva.Eu de obicei analizez lumea care sta pe scaunlaughing. Stiu ca nu e Frumos. Oricum zborul o sa treaca cat ai clipi.Bafta!