| ZuZuAleX a întrebat:

Voi ce statiune de la marea neagra o aveti mai la suflet? ( adica e preferata voastra) Eu una zic ca Saturn... Dar si plaja de la venus e exceptionalabig grin ( plaja Calipso) cateva pietre in apa dar excelenta in restbig grin iar la saturn mie imi place mult pe acolobig grin voi ce ziceti?:S

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Mangalia 4 ever! un oras mic dar curat si frumos cu oameni civilizati.
saturn si vama veche. :X
restul sunt prea aglomerate si preturi prea exagerate!:X

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu Mangalia.

| Flav a răspuns:

De suflet este Eforie Nord. Dar in ultimii ani am fost la Costinesti, fiindca e mai mult tineret. Oricum, nimic nu mai e cum era.

| Bacemi a răspuns:

Eforie Nord si Mangalia. Nu vezi peste tot doar figuranti care isi dau impresii. Vezi oameni care vor sa mearga la mare si atat. Si totusi e lume destula.

| rockaholic a răspuns:

Vama veche, venus si plaja de la corbu este linistita

| Adela50 a răspuns:

Saturn`love struck
Si mie imi placelove struck De 6 ani merg acolo si sunt incantata. Ei am fost cazata intre Saturn si Mangalia. Oricum puteam sa merg si in Saturn si in Mangalia. Dar mai mult imi place in Saturn pe plaja Diana.In Mangalia am mers pe plaja, dar erau multe cioburi si m-am taiat la degetul de la picior si a trebuit sa mi-l cosstraight face
Saturn 4 ever:X

| anka a răspuns:

Venus. Merg de ani multi acolo si nu as schimba pentru nici o alta statiune. Va recomand hotelul Sanda. E decent, curat, preturile sunt pentru toate buzunarele. Vacanta placuta!

| Cromasston a răspuns:

Eu ma duc mereu la Mamaia si acolo ma voi duce, imi place foarte mult statiunea, si ai unde sa te distrezi... dar preturile sunt exagerate... oruicum eu raman la Mamaia 4ever!

| Art a răspuns:

La vama veche ma distrez cel mai bine big grin...nu`sh dc dar asa mi se intampla mereulaughing

| Vizitiul a răspuns:

Nu-mi place marea, idolatrizez muntele (apa de izvor, aer curat, verdeata.)
Am fost o singura data la Mamaia, ce pot sa zic, daca nu aveam amicii si petul de bere langa mine, tind sa cred ca totul era foarte anost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eforie Nord dar de cativa ani ma duc in Neptun-Olimp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mangalia! Te distrezi si manance bine la preturi convenabile! E aproape de Vama - sau Costinesti - in fiecare seara te poti duce in alta parte!
Eu am fost acolo si cand eram in scoala - mergeam cu prietenii - Intr-un an de Paste am mers pe jos pana la Limanu la perstera si inapoi. Acum tot la Mangalia mergem cu copiii mici si ne simtim bine! In caz de ceva este spital, gasesti doctori... inchiriem un apartament chiar langa plaja cu jumate din pretul de hotel, poti sa faci mancare la bebei - fara sa mai speli biberoanele in baie, dormitoare separate - asa ca avem si noi parintii vacanta...
Recomand: www.casafina.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta Mamaia si Euforie Nord. A, da si Costinesti. Peste tot e super fain... I love Marea Neagra ...Anul asta ne intalnim din nou.

| liveincolors a răspuns:

Tot saturn imi place si mie, pentru ca, am mers vreo 7 ani la rand acolo. Cred ca o sa-mi ramana toata viata in suflet. Imi mai place si Mamaia, dar parca e prea aglomerat.

| matt25 a răspuns:

2 mai, liniste si oameni faini. :-) Merg acolo de peste 20 de ani.

| ing3ras a răspuns:

Costinesti :X Eu ma duc pentru distractie!