| Katalin_Adrian_Negrila_1993 a întrebat:

Voi unde va cazati in Costinesti?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La Vila Ovidiu, pe strada Schitului, foarte aproape de gara. Preturile sunt foarte bune, ai acces la bucatarie si sala de mese si ce imi place cel mai mult - la fiecare 2-3 camere este o miniterasa, unde iti poti savura cafeaua, poti manca sau sa iti petreci seara cu prietenii.

| darrio2007 a răspuns:

La neamuri in gazda.

| dumitraios a răspuns:

Tocmai ce am venit de la Costinesti. am fost cazata la Hotel Royal vis a vis de Vox Maris. Hotelul e ok, e curat si cat decat rezonabil la pret daca alegi pachetele lor la cazare. Pret bun au pana la sf lui iunie si inceput de septembrie. Eu merg de 4 ani consecutiv cu copii.