| anonim_4396 a întrebat:

Voi unde va petreceti concediul/vacanta de vara in acest an? Preferati circuitele sau sejururile?

10 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Circuit-- Venetia - Padova - Milano - Monaco - Monte Carlo -Nice - Geneva - Lausanne - Berna - Zurich - Viena-Innsbruck-Budapesta! in luna iulie- 7 zile -cazare, transport mic dejun 350 euro.

| Mihaela1964 a răspuns:

Frumos ar fi sa pot pleca si-ntr-un circuit si in sejur, pentru odihna.Cred c-o sa plec in sejur, undeva la munte.

| rocket a răspuns:

Mie imi plac circuitele si am gasit un circuit super in care cred ca o sa merg, in Istanbul http://www.idealtour.ro/......-2013/1292

| Mareacluj a răspuns (pentru rocket):

Am fost vara trecuta, e superb! Sa nu ratezi o croaziere pe Bosfor si mai ales plimbarea pe M.Marmara spre Insula printului. Si neaparat sa partiipi la o seara turceasca! E grozav circuitul la Istanbul. Distractie placuta!

| iuli000 a răspuns:

Eu stau acasa cu tellefonul si cartea in mana

| anapricopi76 a răspuns:

Eu cred ca vara asta o sa plec intr-un sejur in Bulgaria.Dar tu ce o sa faci vara asta?

| Mareacluj a răspuns (pentru anapricopi76):

Un circuit Rusia (Moscova-Skt.Petersburg si unul in Grecia +4 insule ionice).Ma interesa mai mult daca preferati ciucuitele sau sejururile

| epurasu a răspuns (pentru Mareacluj):

Am fost vara trecuta intr-un circuit-Varsovia-Vilnius-Riga-Talin-Sankt Petesburg-Moscova-Kiev-Cernauti

| Nostradamus1992 a răspuns:

Am sa plec in America sa-mi indeplinesc visul happy. prefer sejururile, sunt cele mai frumoase! daca vrei sa te duci undeva, du-te in Spania, Cartagena, e un oras plin de istorie!

| Mareacluj a răspuns (pentru Nostradamus1992):

Am fost si acolo.Vacanta placuta!