| StarAlexStar a întrebat:

Voua ce tari va plac? Si de ce?

9 răspunsuri:
| AlinaG a răspuns:

Laos si Camdogia. Cultura lor este foarte frumoasa cat si cultura gastronomica.Laos este cea mai frumoasa tara pe care am vizitat-o vreodata. Romania este foarte frumoasa dar deloc ingrijita...

| WeeD a răspuns:

Romania...De ce?
Nu stiu.

| push2gl a răspuns:

Romania pentru ca e tara mea si stramosii mei au luptat pentru ea de ce sa o tradez eu

| benny a răspuns:

Romania. Pentru ca e in urma cu 30 de ani si daca va veni sfarsitul lumii noi sigur vom scapa.

| ZoeyMe a răspuns:

Regatul Unit pentru ca imi place accentul celor din Anglia.

| l1feincolor a răspuns:

Imi place foarte mult Franta,. pentru ca acolo este Parisul si mi-am dorit mereu sa merg acolo,.dar de fel imi place Romania,.happy

| StarAlexStar explică (pentru l1feincolor):

Eu personal am mers in Paris, cel drept pentru o zi, dar ce sa zic turnul Eiffel e impresionant, speri sa ajungi si tu big grin

| uzitarG a răspuns:

Japonia si China love strucklove struck deoarece au ceva aparte, ceva unic smug:dhee hee

| anisoara96 a răspuns:

Germania pentru ca e cel mai curat stat si cel mai organizat la igiena si viata.