| iLI a întrebat:

Vrea cineva 3 bilete de avion dus-intors la Paris intre 13 si 16 februarie 2011?
Este rezervata cazarea la un hostel langa turnul Eiffel (138 euro care se vor achita acolo).
Pretul biletelor 1050 lei ( inclusiv schimbarea numelor pe biletele de avion).
Va rog sa ne comunicati cat mai urgent pe yahoo la adresa zipzip_i
Va multumim.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau doar un bilet, doar eu trebuie sa ajung acolo pe 13. Se poate sa imi dati unul singur? Macar recuperezi pentru un bilet banutii, astept raspuns! Multumesc! Irina - ma puteti contacta pe irina. ungureanu@ymail.com