| Sylvy13 a întrebat:

Vreau niste impresii.Care au fost la bulgari in Constantin si Elena? Cum e statiunea, terasele, cat de mare e, magazine, distractie?

2 răspunsuri:
| matadoru a răspuns:

Statiunea e f frumoasa, anul trecut am avut ocazia sa stau un weekend la un hotel in C-tin&ELnea si mi s-a parut totul OK. Orasul e linistit, animat, lumea e de treaba si toate hoteluri sunt f frumoase, servicii excelente. fundita?

| kittycat_9803 a răspuns:

Eu am trecut pe langa si mi s-a parut foarte draguta big grin