Întrebare recomandată | MineTugay a întrebat:

Vreau o parere deespre statiunile Venus-Saturn si Costinești. Peste cateva zile voi pleca la mare, dar inca nu stiu ce sa aleg dintre cele doua. Vreau parere despre ele de la cei care au fost anul acesta, daca se poate, pentru ca in anii trecuti am mai fost si eu in Costinesti, acum 3 ani, dar pe atunci erau multe alge, nu stiu cum este acum. Si daca stie cineva daca este parc de distractii si in Venus, si ce este acolo, adica se gasesc tot aceleasi lucruri ca in parcul din Costinesti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde cu cine mergi. Costinesti e o statiune frumoasa pentru ca este extrem de populata, sunt multe locuri si posibilitati de distractie, e veselie si te incarci cu energie efectiv. Saturn, mie personal mi se pare mai curata plaja. Anul trecut am fost. Si la venus, e destul de frumos, imi placea ca aveau Zumba pe plaja dimineata si seara. big grin
Depinde pentru ce te duci, daca vrei pentru plaja efectiv Saturn-Venus. Daca vrei distractie, viata de noapte, energie, Costinesti.

1 răspuns:
| ramossss a răspuns:

Buna. Venusul nu e chiar asa de bine pus la punct ca si Costinesti. Costinestiul e cireasa dupa tort dupa Mamaia. E plin de tineri si diferite locuri de distractie.