| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ajung din braila in craiova si sa ma intorc cu trenul in aceeasi zi. Exista vreo cale sau un tren care sa aiba urmatorul parcurs: Sa plece din BRAILA spre BUCURESTI foarte de dimineata apoi din BUCURESTI imediat spre CRAIOVA, sa pot stationa acolo cel putin doua ore si sa ma intorc apoi in BRAILA? ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| deea221 a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/
aici ai mersul trenurilor, introduci locatia de plecare si de sosire si iti arata toate trenurile care circula:p

2 răspunsuri:
| mihaipasager a răspuns:

Pune un anunt la pasager.eu si cineva se va gasi care sa te duca si sa te si aduca / ocazie!