| andy6642 a întrebat:

Vreau sa ajung din Bucuresti in Cluj-Napoca. Ce trebuie sa fac si cat costa biletul...big grin

Răspuns Câştigător
| Adutza_2591 a răspuns:

Cu autobuzul costa in jur de 50-60 lei pentru. ca depinde de firma uite linkul :http://www.autogari.ro/Transport/Bucuresti-Cluj_Napoca/643-15794.aspx
Aici ai si progranul si locatia de unde pornesti si unde ajungi Drum bun!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Exista mai multe trenuri spre Cluj, dimineata, la pranz si seara.Destinatia lor finala poate fi Oradea sau Satu Mare.Pretul unui bilet este cam 100 de lei.Depinde de clasa. Tasteaza pe Google Mersul trenurilor si afli amanunte.Informatii poti obtine direct de la Gara de Nord sau de la agentiile de voiaj.Si la Carrefour Colentina exista o casa de bilete care da si relatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce trebuie sa faci? Cauti Gara de Nord, si de acolo zic eu ca ar trebui sa te descurci.

| vladimir74 a răspuns:

Cel mai ieftin si confortabil cu firma Alis 50 ron