| MaryCv a întrebat:

Vreau sa călătoresc peste o săptămână la Balea Lac...Problema e ca nu știu foarte bine poziționarea.Eu stau în București, pentru a ajunge la Balea Lac trebuie sa ajung cu trenul în Sibiu? Și de acolo ce iau spre locația dorită? Daca mă duc cu trenul din Bucuresti în orașul Fagaras îmi este mai ușor sa ajung la Balea Lac? Vreau sa urc pe munte

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai cum sa ajungi acolo decat cu masina. Si cred ca oficial inca e inchis pentru traficul rutier.

| sierra1 a răspuns:

Ai telefon mobil?

| mihai69 a răspuns:

Http://www.autogari.ro/Transport/Sibiu-BaleaCascada
Și de acolo iei telecabina. Sau pe jos, pe traseu ori pe șosea.