| Ilustra a întrebat:

Vreau sa fac o calatorie pana in apuseni pe jos. destinatia ar fi traseul cheile rametului. Cum ajung acolo din Bucuresti? nu vreau sa ma risc cu auto-stopul. prefer trenul si mersul pe jos. nu stiu ce variante exista pe acolo. multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din Bucuresti pina in Teius sau Aiud, ai tren direct. Ceva spre Cluj, sau mai departe. De acolo cu un autobuz ajungi pina in satele din apropiere de unde poti merge in frumoasa ta excursie. Vacanta placuta!