Întrebare recomandată | ClaudiuBrasov a întrebat:

Vreau sa ies cu bicicleta maine.Stau in Brasov, Stiti niste locuri frumoase pe care le-as putea vizita intr-o plimbare de o zi cu bicicleta in jurul Brasovului. P.S. Fara urcari pe munte.

Răspuns Câştigător
| eAnne a răspuns:

Obiective turistice in imprejurimile Brasovului:
- Poiana Brasov
- Varful Postavarul
- Castelul Bran din Bran
- Cetatea Fagaras din orasul cu acelasi nume
- Cascada si canionul 7 Scari de la Dambul Morii
- Manastirea Brancoveanu din Sambata de Sus
- Moeciu
- Culoarul Rucar - Bran
- Muntii Bucegi
- Cetatea Rasnov
- Bisericile fortificate de la Harman, Prejmer, Feldioara, Codlea
si multe altele

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Vai, vai, vai! Stai în Braşov şi în loc să te interesezi singurel, tu accepţi sfaturi de la neiniţiaţi în domeniu care te rezolvă cu un copy-paste de pe internet... of of of!
Să te duci musai la Parc Aventura dacă nu ai fost încă! Şi să-mi spui şi mie cum a fost; eu am de gând să dau o raită la vară.
Poftim site-un lor în caz că te-am făcut curios. http://www.parc-aventura.ro/locatie.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castelul Bran
Poiana Brasov

| 666Belial666 a răspuns:

- Poiana Brasov
- Varful Postavarul
- Castelul Bran din Bran
- Cetatea Fagaras din orasul cu acelasi nume
- Cascada si canionul 7 Scari de la Dambul Morii
- Manastirea Brancoveanu din Sambata de Sus
- Moeciu
- Culoarul Rucar - Bran
- Muntii Bucegi
- Cetatea Rasnov
- Bisericile fortificate de la Harman, Prejmer, Feldioara, Codlea
si multe altele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 666Belial666):

Ce boschetar si tu ma te-ai apucat sa copiezi duten *** si sugeo

| 123556544544 a răspuns:

Pai gasesti si tu du-te pe sosele pe scari