| Daaianna a întrebat:

Vreau sa ma duc in vacanta. Unde credeti ca e mai frumos, in Turcia sau in Italia?

Răspuns Câştigător
| lammaroby a răspuns:

Daca vrei sa vizitezi locuri interesante si sa ai parte de multa atentie iti sugerej Italia... dar daca vrei relaxare si multe petreceri turcia

11 răspunsuri:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

In Turcia e super.Eu merg cam in fiecare vara. E fain in Antalya, la hotelurile care au Ultra All Inclusivebig grin.Vacanta placuta!

| Laura a răspuns:

Eu aș alege Turcia... în Italia sunt șanse mai mari să mă trezesc cu un portofel în minus. *grins*

| AnnaMariaaa a răspuns:

Turcia, mai ales in Antalyalove struck

| shadovv a răspuns:

In Romania!

| RUMBURAK a răspuns:

Italia, dupa parerea mea e printre primelr 5 tari cele mai frumoase din lume.asa si este numita bel paese(tara frumoasa). eu de 7 ani nu ma mai satur de ea.

| Gicone a răspuns:

In Turcia, oamenii sunt mai poiticosi si nu esti atacat la toate colturile strazii

| Anileda a răspuns:

Turcia
Antalya

| xtina a răspuns:

Antalya(Turcia) Este Foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcia...lucrez in turism...

| SaBriinaa a răspuns:

Eu am fost in Turcia in Antalyabig grin... E frumos, dar...depinde de tine unde vreibig grin>>>

| Kristen_2054 a răspuns:

In Turcia