| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să mă mut din România cu toată familia. Vream să ne mutăm în orașul Rzeszów din Polonia. Care este cea mai bună rută?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Via PETEA. La granita ma refer.

Răspuns utilizator avertizat
| TOP10Litera a răspuns:

Cu avionul Bucureşti > Warszaw şi de aici avion Warszaw > Rzeszow, faza tare este că vei trece pe deasupra Rzeszowului şi te vei întoarce din Varşovia spre Rzeszow.

Sincere felicitări pentru alegerea voastră, am fost de două ori în Rzeszow şi-ţi spun că MERITĂ!

| WeedMDFK a răspuns:

Daca pleci din Bucuresti - Pitesti - Valcea - Sibiu - Cluj Napoca - Satu Mare - Vinogradov - Muncaci - Stryy - Liov - Przemyśl - Rzeszów