Întrebare recomandată | Swordsman a întrebat:

Vreau sa ma plimb cu trenul pe o ruta frumoasa. Ce imi recomandati? Cea mai frumoasa ruta primeste Funda, normal.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Defileul Jiului este cea mai tare ruta care am intalnit vreodata (ruta Petrosani-Tg. Jiu)

3 răspunsuri:
| Wrufloukel a răspuns:

Te poți plimba pe ruta Barcelona Valencia și dacă vrei o rută să-ți dai pe spate prietena să o inebunești definitiv, poți merge pe ruta Madrid Bilbao Santander Torroelavega și îți garantez că o dai pe spate! A, dar tu vroiai o rută în țara noastră? Hm, păi dacă vrei să te faci de cacao și să te enervezi la tot pasul, și dacă vrei să vezi toți cocalarii te poți plimba pe toate rutele laughing Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite si aici multe pareri: http://www.forumtrenuri.com/t990-cea-mai-buna-calatorie-cu-trenul

| C0nstantin a răspuns:

Ruta Cluj - Suceava, Valea Jiului