| Kolombus a întrebat:

Vreau sa merg cu avion la Grecia si nu am pasaport, numai buletim. Se poate merge numai cu buletin? Astept raspunsul prin e-mailt: czicakristof@freemail.hu

5 răspunsuri:
| babaliba a răspuns:

Nu,pentru iesirile din tara iti trebuie pasaport obligatoriu

| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy nu ai nevoie de pasaporthappy merge cu buletinul

| AlinaG a răspuns:

Daca ai 18 e ok sa mergi doar cu buletinul, daca nu ai nevoie de acordul parintilor prin notariat si de un insotitor pe toata durata zborului dus si intors

| andy_3924 a răspuns:

Grecia este membru UE, deci nu ai nevoie decat de buletin pentru calatorii. Daca vrei sa te duci si prin Turcia vei avea nevoie de pasaport.

| MihaelaDart a răspuns:

Suntem in UE, nu ai nevoie de pasaport deloc.