| anais13 a întrebat:

Vreau sa merg cu iubitul meu intr-o vacanta la munte. Problema e ca noi nu avem mașina disponibilă, deci ne-ar trebui un loc unde sa nu se ajungă prea greu, si totusi ne-am dori ceva retras, cât mai aproape de munți/pădure/lac, natura in general. Aveți ceva recomandări cu cazare?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vama, in Suceava

| corbulalbrosu a răspuns:

O super vacanta intr-un cadru minunat poate fi la Sovata - Praid https://amfostacolo.ro/......resii9.php
Vacanta placuta!

| mihai69 a răspuns:

Luați un microbuz spre Cheia. Sau la Slănic Prahova (nu e chiar munte, dar e foarte frumos).

| wpetterssone a răspuns:

Dacă vrei în România, ai putea merge în Zărnești, Parajdi, Tușnad, Malnaș, Rășinari, Sibiu, Sibiel, Cisnădie Cristian Sibiu, Cristian Brașov, Cârțișoara și Ilva Mică. Majoritatea au acces direct din principalele gări ale orașelor.